Części wspólne

Rozwiązania premium

Pracują dla nas projektanci wnętrz

Jak Cię widzą tak Cię piszą…Tworzymy hotelowe wnętrza, butique’owe rozwiązania w częściach wspólnych budynków. Są nie tylko przyjemne dla oka i praktyczne na co dzień. Dzięki nim apartamenty stale zwiększają swoją wartość bo chce się w nich mieszkać.

Ogrzewanie podłogowe w holu wejściowym

Od wejścia do budynku chcemy aby było w nim ciepło. Inwestycje Grodzki Development zapewniają komfort już od przejścia przez próg budynku.

Szlachetne materiały

Wszędzie tam, gdzie jest drewno, kamień, lustro i designerskie oświetlenie czujemy się komfortowo. Dbamy o detale i korzystamy z nowoczesnych rozwiązań. Ponadczasowość wykorzystywanych materiałów to atut każdej inwestycji.

Wideodomofony ze skanem linii papilarnych i twarzy.

W standardowej cenie staramy się dostarczać najnowocześniejsze rozwiązania dostępne na rynku. Wideodomofony to powoli standard, niemniej u nas te urządzenie rozpozna twarz lub linie papilarne palca. W dobie pandemii stosujemy rozwiązania idące z duchem czasu.

Przestronne, cichobieżne windy

W każdej inwestycji oferujemy więcej. Kazańska 19 zostanie wyposażona w wygodne windy o wymiarach wewnętrznych 210cmx110cm. Będziesz mógła/ł wjechać swoim rowerem do windy bez stawiania go do pionu😊

Prywatna siłownia dla mieszkańców

Aktywność fizyczna sprzyja poprawianiu kondycji. W pogodne dni mieszkańcy będą mogli korzystać z wielu opcji biegania i przejażdżek rowerowych w okolicy. Jeśli pogoda będzie gorsza albo preferujemy aktywność z ciężarkami, każdy z właścicieli apartamentów będzie mógł korzystać z pełni wyposażonej siłowni przez całą dobę. Tylko dla Was😊

Kazańska 19 to wiele luksusowych udogodnień gwarantujących komfortowe użytkowanie apartamentów i wspólnej przestrzeni. Zielona okolica wokół pozwala na aktywny odpoczynek tuż po wyjściu na zewnątrz a prywatna, w pełni wyposażona strefa fitness umożliwia utrzymanie dobrej kondycji fizycznej czy też realizację Twoich celów treningowych.

Mieszkańcy inwestycji z pewnością docenią subtelny design, komfort i udogodnienia stworzone z myślą o nich. Zastosowane najlepsze materiały z jakich wykonany jest budynek, zapewnią unikalną jakość użytkowania obiektu i jego ponadczasową wartość.