Poznaj nas

Grodzki Development

premiumy

Ponad 500 mieszkań

Grodzki Development to rodzinna firma z 10-letnim doświadczeniem w realizacji budynków wielorodzinnych. Do tej pory do użytkowania oddaliśmy ponad 500 mieszkań . Aktualnie budujemy ponad 250 apartamentów w Ełku , Łomży i Piszu. Realizujemy własne, kompleksowe projekty inwestycyjne. Współpracujemy z najlepszymi projektantami i wykonawcami. Dzięki dużej dbałości o detal i zastosowaniu materiałów najwyższej jakości tworzymy APARTAMENTY KLASY PREMIUM.

O inwestycji | Wyspa Solna

Dlaczego warto Nam zaufać?

osiedli
budynków
lat
doświadczenia
oddanych
mieszkań
Doświadczenie na rynku budowlanym pozwala nam dobrze poznać potrzeby naszych klientów i opracować standardy jakości w pełni je zaspokajające. Wiedza o najnowszych trendach architektonicznych i rozwiązaniach technicznych inspiruje nas do realizacji atrakcyjnych i bardziej zaawansowanych technologicznie projektów.
Jesteśmy ukierunkowani na realizację kameralnych, a zarazem nowoczesnych inwestycji. Nasze budynki, wyróżniają się niebanalną architekturą, panoramicznymi przeszkleniami oraz dużą funkcjonalnością. Dogodne lokalizacje i bliskość terenów zielonych to dodatkowe atuty naszych inwestycji.