TWÓJ APARTAMENT

Rozwiązania premium

Garderoby w wybranych apartamentach

Wygoda mieszkańców to nasz priorytet. W ponad 20% apartamentów zaprojektowaliśmy miejsca ulubione przez nasze Klientki 😊

Ogrzewanie podłogowe w łazienkach

Wszystkie łazienki w mieszkalnej części budynku zostały w standardzie wyposażone w ogrzewanie podłogowe. W jesienne i zimowe dni Wasze stopy poczują komfort od samego wejścia do swojej własnej strefy spa. W łazienkach standardowo montowane są również grzejniki drabinkowe.

Okna trzyszybowe z ciepłą ramką

Stosujemy rozwiązania znacznie przewyższające obowiązujące normy. Dlatego pakiety szybowe są zawsze cieplejsze niż projektowane. Każdy w standardzie otrzyma 3szybowy pakiet z ciepłym profilem gwarantujące ciszę, ciepło i niezawodność.

Wykończone tarasy

Nie musisz martwić się o swój taras/loggie. W standardzie wszystkie będą wykończone „na gotowo”. Możesz z nich korzystać od dnia odbioru kluczy do apartamentu.

Ogrzewanie kanałowe w największych apartamentach

Salony największy apartamentów o powierzchni pow. 70m2 wyposażymy w ogrzewanie kanałowe (grzejnik w podłodze) dzięki czemu łatwiej zaaranżujesz przestrzeń w pomieszczeniu.

Najwyższej jakości materiały

Last but not least chciałoby się powiedzieć…DNA wnętrza budynku to topowe materiały i najnowocześniejsze rozwiązania. Nie stosujemy silikatów lecz Silkę, zamiast betonu komórkowego mamy Ytong. Wszystko łączone na klej a nie zaprawę murarską, co zwiększa izolacyjność ścian zarówno w aspekcie cieplnym jak i termicznym. Stropy nie są układane z płyt lecz są z litego betonu, znaczniej mniej podatnego na pęknięcia. Nie widzimy tych elementów po zakryciu tynkiem i styropianem ale mają kluczowe znaczenia dla komfortu mieszkania w budynku.

Kazańska 19 to wiele luksusowych udogodnień gwarantujących komfortowe użytkowanie apartamentów i wspólnej przestrzeni. Zielona okolica wokół pozwala na aktywny odpoczynek tuż po wyjściu na zewnątrz a prywatna, w pełni wyposażona strefa fitness umożliwia utrzymanie dobrej kondycji fizycznej czy też realizację Twoich celów treningowych.

Mieszkańcy inwestycji z pewnością docenią subtelny design, komfort i udogodnienia stworzone z myślą o nich. Zastosowane najlepsze materiały z jakich wykonany jest budynek, zapewnią unikalną jakość użytkowania obiektu i jego ponadczasową wartość.